מי אנחנו

חברת Marketing-u

חברת מרקטינג יו (MU) מספקת שרותי שתייה וכיבוד לכנסים ואירועים עסקיים תוך הקפדה על שירות ורמת נראות גבוהה. מכפר בלום בצפון ועד אילת בדרום אנחנו נותנים את הלב, כי מישהו כבר אמר לפנינו, שרות נותנים באהבה….

יש לנו קפה מעולה, מיצים טריים, שייקים בריאים וברביקיו מרגש. אבל אנחנו מאמינים שלפני האוכל בא התאבון וזה מחייב עמדות מוקפדות, שירות אדיב ורק אז מגיע החלק הטעים שמצטרף לחוויה מלאה וכוללת. סל המוצרים שלנו רחב ושיטת העבודה מאפשרת את מתן המענה האיכותי ביותר בהתאם לתקציב.

אז איך זה עובד? לחברתנו מבני בר מהוקצעים, מכונות שתייה וכל הציוד הבלתי מתכלה ששמור ברמת תחזוקה גבוהה. הציוד שתראו באירועים והשירות הוא שלנו לגמרי.
בתחום המשקאות (או כל מה שנכנס בכוסות כמו שאנחנו נוהגים להגיד) יש הכל. החל משתיה קלה ומוגזת דרך בר קפה ותה איכותי ביותר, אייס בר, שייקים על בסיס פירות, מיצים סחוטים, סחלב, סיידר, בירות, יין ועד לבר אלכוהול מלא.
בתחום המזון אנו עובדים עם מגוון רחב של ספקים מדן ועד אילת. המגוון הקולינארי של הספקים כמו המרחב הג”ג, מאפשרים לנו לבנות Tailor made menu, תפריט שמותאם אישית לצרכי הלקוח, לאירוע ולתקציב ללא תלות במטבח מסוים אחד.

כחלק מהתפיסה העסקית של חברת מרקטינג יו (Marketing U) חדשנות והתחדשות הן נר לרגלינו. Nitro coffee (קפה נייטרו), הדפסה על קפה, הדפסה על בירה והדפסה על תה קר בשילוב מדפסות ריפל (Ripple) הם חלק מהמוצרים החדשנים אותם אנו מספקים, מוצרים שפוגשים אותנו בצומת של מוצר איכותי וחדשנות טכנולוגית ייחודית. בעולם התזזיתי של היום אנחנו נחשפים לאלפי מסרים וחידושים שונים ללא הפסקה. כולם רוצים את תשומת הלב שלנו. באירועים שלנו תקבלו 100% מתשומת הלב לא רק שלנו אלה גם של הלקוחות/עובדים שלכם.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. אנחנו מאמינים שזו תהיה תחילתה של חוויה מופלאה.

רוצים שגם באירוע שלכם ישתו מסר?

מלאו את הפרטים ואנחנו כבר נחזור אליכם