קפה עם הדפסה

Ripple Coffee Bar

שיווק ייחודי באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא

היום תרבות הקפה, משתנה ללא הרף ולפעמים מדובר במגזר הפרטי ולפעמים במגזר העסקי. פלטפורמת התקשורת החדשנית, עשויה להפוך את כוס הקפה הפשוטה שאנו מכירים למסר שיהיה חוויתי . שאלתם איך?, תשובה היא באמצעות קפה עם הדפסה אשר ניתן להדפיס כל מה שתרצו, אם הדפסת דמויות ועד תוכן, כאשר מדובר על טכנולוגיית מדפסת תלת מימד. ניתן לשחזר באמצעות קצף, כל תמונה באמצעות רזולוציה גבוהה על חלב מוקצף, קפוצ’ינו או כל משקה אחר המכיל קצף חלב. על מנת שתהיו שקטים מהבחינה הבריאותית, הדפסה זו, אינה פוגעת באיכות הקפה או בבריאותנו, היות ומדובר על תערובת צבעי מאכל ולא דיו חלילה. התערובת מכילה קקאו או קפה טחון והמדפסת יוצרת את הקצף, כאשר  הליך הדפסה זה, אינו פוגם חלילה גם בטעם הקפה.

מסר שיווקי גדול באמצעות כוס קפה קטנה

אם הזמנתם אנשים רבים לכנס, כגון לקוחות או אנשי עסקים שונים שאתם עובדים מולם, זה הזמן לרכוש את ליבם, כאשר תפרסמו את המוצר שברצונכם להשיק באמצעות קפה עם הדפסה. קשה להאמין, כמה מסרים שונים אלה, ירכשו את ליבם והחדשנות שלכם במסרים השיווקיים תגרום להם להבין שאתם עסק מוערך המתעדכן כל העת בגימיקים השונים הקשורים לשיווק. על מנת ליצור את הרושם הנכון, לבטח תצטרכו להזמין חברה אשר עוסקת בקייטרינג או כיבוד קל לאורחים. ישנן  אשר מחזיקות במכונה מיוחדת אשר מדפיסה על הקפה, מה שישתלם לכם מאוד לשכור את שירותיה של חברה זו.

זו ההזדמנות שלכם להיות יצירתיים במיוחד בהדפסה על קפה

כל בעל חברה המעוניין להיות מקורי ושונה, בכל הזדמנות שיהיה עליהם לחשוף את המוצר או השירות החדש שהשיק בחברתו, יעשה זאת באמצעות מסרים מיוחדים שאנשים לא ציפו להם. הכוונה היא אל קפה עם הדפסה. זהו גימיק גאוני כך ששתיית הקפה פשוט הופכת לחוויה ואתם, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהתחיל להפגין יצירתיות בהזמנת ההדפסים השיווקיים בכוסות הקפה של הלקוחות או בעלי עסקים שהוזמנו לכנס השקה או הרצאה.

כדאי כי באירוע השקה או כנס שאתם מתכננים, תקבלו את מלוא תשומת הלב. אם חידשתם באמצעות מסר שיווקי שהגיע מהמקום הכי בלתי צפוי, כגון כוס הקפה שהלקוחות או בעלי העסקים שהוזמנו שותים ממנו, אתם לבטח תצליחו להפתיע אותם לטובה.

מי מבצע קפה עם הדפסות שונות ומסרים שיווקיים בכנסים ואירועים?

לא מומלץ לרכוש את המדפסת שתבצע קפה עם הדפסה, כי אם לשכור את שירותיה של חברה שמציעה את הגימיק המיוחד הזה כחלק משירותי הכיבוד הקל והשתייה שהיא מציעה בכנסים עסקיים ואירועים. אחת החברות המוכרות הינה חברת MARKETING U, אשר עוסקת שנים בשירותי כיבוד קל לאירועים וכנסים. לחברה מכונת הדפסה על קפה שאתם תוכלו לשלוח אליה באמצעות הטלפון שלכם, איזה דמות, לוגו או מסר שיווקי שאתם מעוניינים שייצרו לכם על כוסות הקפה אשר יוגשו לאורחים בסוף האירוע או אפילו במהלכו.

מדפסת הריפל

היא פלטפורמה שיווקית שמאפשרת פתרון יצירתי וייחודי להגברת מעורבות לקוחות הקצה ע”י יצירת חוויה חיובית בשילוב מוצר שאוהבים – כוס קפה.

המדפסת הייחודית (המדפסת האורגינאלית להדפסת תמונות על קפה. פטנט רשום) מאפשרת שילוב תוכן בזמן אמת ומותאם אישית או שילוב תוכן רלוונטי שמוכן מראש ומותאם לאירוע, לכל סוג של אירוע, ע”י טכנולוגיה אינטראקטיבית שיוצרת מעורבות של הלקוחות ומשאירה אותם עם רגעים בלתי נשכחים.

הדפסה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
רוצה להזמין אותנו לכנס שלך?
רק כמה פרטים ברשותך ומיד נחזור אליך
הדפסת תמונה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
מה תקבלו מחוויית ה RIPPLE ?
  • חוויה אישית וייחודית עבור הלקוחות שלכם
  • יצירת “באז” בזמן אמת ברשתות החברתיות
  • העברת מסרים שיווקיים באמצעות מדיום חדשני
  • 100% מהלקוחות יחשפו למסר שלכם וחלקם הגדול אף יצלמו אותו
  • הגדלת מספר המגיעים לביתן / כנס שלכם
החברות שבחרו בנו לגרום להם לחייך
איך זה עובד?
RIPPLE COFFE BAR היא עמדה שמשלבת קפה איכותי והדפסה.ההדפסה יכולה להתבצע רק על קצף הקפה ולכן אפשרית על קפה עם חלב מוקצף או סויה.תחילה יש להכין את כוס הקפה באופן הרגיל תוך דגש על הקצפה חלקה ומזיגה שמאפשרת שטח פנים חלק ונקי יחסית לטובת ההדפסה.

לאחר מכן מעבירים את כוס הקפה למדפסת, בוחרים את העיצוב להדפסה, לחיצה קלה על מסך המגע של המדפסת ויש לנו כוס קפה עם הדפסה על הקצף. מה שנשאר זה לחלוק עם העולם...
קפה עם הדפסה | מרקטינג יו - marketing u
דרישות המערכת
כאמור הדרישה הבסיסית היא בר קפה*. מכונות הקפה שלנו מותאמות לחיבור לשקע ישראלי רגיל.מבני הבר שלנו מעוצבים ומותאמים למכונות הקפה ולמדפסות.

*יש אפשרות לעבוד עם בר שכבר קיים במקום האירוע בתנאי שיש בריסטה מקצועי שניתן להנחות אותו.

נושא נוסף וחשוב לטובת הפעילות הוא נקודת אינטרנט אלחוטי/קווי. במידה ואין נקודת אינטרנט אנו יכולים לפתור זאת באמצעות ראוטר אלחוטי.תוכן קריאייטיבי – ברשותנו מספר רב של ויזואלים שקיימים במערכת ומוכנים להדפסה. מעבר לכך ניתן ומומלץ לייצר תוכן רלוונטי לטובת האירוע עפ"י הנחיות שנעביר.זהו.... מכאן הבריסטות שלנו יודעים מה לעשות.
יצירת קשר | מרקטינג יו
רוצה שנדפיס את החוויה שלנו גם אצלך באירוע?
אנו צריכים ממך כמה פרטים כאן למטה.. ונחזור אליך בהקדם
ממליצים עלינו