הדפסת תמונה על קפה | מרקטינג יו

המיזם החדש של הדפסת תמונה על קפה תופס תאוצה רבה בארץ ובעולם. במקום לשתות קפה רגיל שותים קפה שמעל שכבת הקצף שלו ממוקמת תמונה מפתיעה ויפהפייה של אנשים אהובים, ציור מקסים של דמות מוכרת או כיתוב מעורר השראה.

הדפסת תמונה על קפה

חברת marketing u  קיבלה אישור להשתמש בטכנולוגיה ייחודית שהיא פטנט עולמי פורץ דרך המוסיף לכל כוס קפה שכבה יוצאת דופן של הדפסת תמונה על קפה מעל שכבת הקצף. במקרים רבים ההדפסה מגיעה בהפתעה ומזמין כוס הקפה המום מהתוספת הנפלאה שמעלה חיוך רחב מאד על פניו.

שיטת ההדפסה משלבת את הכנת הקפה המשובח במכונת הקפה הייחודית המכינה גם את שכבת הקצף. לאחר ביצוע פעולה זו מועברת כוס הקפה למדפסת הקפה הממוקמת מעל המכונה והלקוח בוחר את ההדפס הנראה לו. הקטלוג מכיל כמות עצומה של אפשרויות הדפסת תמונה על קפה, או לחילופין הלקוח מעביר באמצעות האפליקציה הייעודית תמונה ספציפית ותוך שניות התמונה מועברת מעל שכבת הקצף.

כוס הקפה היפהפייה ומעוררת ההשראה מעבירה מסר נפלא של אושר וירידת מתח עבור מי שהזמין את הקפה. דברים רבים שנראו עד עתה מורכבים, נראים פתאום הרבה יותר פשוטים ואפשריים לביצוע.

מכונות הקפה

מכונות הקפה החדשניות מתאימות מאד לבתי קפה המעוניינים ליצור סקרנות עצומה עבור לקוחותיהם כאשר כל אחד מהם יבחר את ההדפס הרצוי ויחוש התרוממות רוח ואושר רב בראותו את המוצר המוגמר.

המכונות הללו מתאימות גם באירועים שונים כמו כנסים מקצועיים וימי עיון שבהם כל משתתף נהנה להחליט על הדפסת תמונה על קפה באופציה המתאימה ביותר עבורו או עבור הקולגה שלו וכך יוצרים יחד שיתופי פעולה ותכנים מרתקים וייחודיים שהם הרבה יותר מעניינים מכוס קפה שבלונית ורגילה.

המוצרים המוגמרים הם כה מיוחדים ומפתיעים שמכל עבר נראים חיוכים, החברים מתפוצצים מצחוק ותוך דקה ההדפס מצולם ומועבר ברשתות החברתיות כדי לשתף את המסר גם עם החברים.

קריאות ההתפעלות בתגובות לא מאחרות לבוא, דבר גורר דבר, החברים כבר סיימו לשתות את כוס הקפה אך אפקט הדומינו ממשיך וסוחף את כולם למערבולת של מצב רוח טוב וצחוק אמתי. כל מה שקרה בבית הקפה טרם הגעת כוס הקפה נשכח כלא היה וכעת ההתמקדות היא רק במסרים ובתגובות של כל החוג החברתי.

הדפסה יוצאת דופן

המחקרים הובילו למציאת דרך שבה ההדפס מיוצר מחומרים טבעיים בלבד. לכן, הוא לא יוצר כל שינוי בטעמו של הקפה או במרקמו ובטוח לשתות אותו לאור הרכבו הטבעי. בתהליך ההדפסה נוצרת תמונה ברורה המזכירה באיכותה את ההדפסה התלת ממדית וזו הסיבה שהיא מעוררת השתאות כה רבה אצל כל מי שנחשף אליה.

הייעוד של מכונות הקפה החדשניות

המכונות מיועדות להתקנה בכל מקום שבו שותים הרבה כוסות קפה ביום, רשתות של בתי קפה, מסעדות, בתי קפה עצמאיים, חברות תעופה, אולמות אירועים, בתי מלון, מרכזי כנסים, קונגרסים וכל גוף מסחרי המעוניין ליצור שוני ולפנק את עובדיו ואת אורחיו היקרים.

בתקופה האחרונה רואים הרבה יותר את המכשירים ואפשר ליהנות מהם באירועים עסקיים רבים הנערכים ברחבי הארץ. ההנהלות מעוניינות ליצור גימיקים ייחודיים, להלהיב את הקהל ולתת לו ערך מוסף ולכן הן מזמינות את המכשירים הללו.

התור הארוך המשתרך לאורך כל האירוע מול מכונות הקפה והשימוש התדיר באפליקציה מוביל לעובדה בלתי ניתנת לערעור שהדפסת תמונה על קפה מוציאה מהמשתתפים את המיטב והם מפעילים את כל היצירתיות שבהם כדי ליצור תמונה יוצאת דופן שתגרום לשמחה רבה ליד השולחן של הקולגות.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *