הדפסה על קפה

הדפסה על קפה | מרקטינג יו

כל אחד מאתנו אוהב מאכלים ומשקאות מסוימים, אהבה זו כבר הופכת להרגל ובמקרים רבים אנחנו אוכלים את אותם מאכלים לעתים תכופות ושותים את אותם המשקאות. רבים מאתנו מבצעים שינוי רק כשהם מגיעים לבית קפה או למסעדה אשר בהם הם נותנים דרור למאוויים שלהם ומנסים סוגים חדשים ולא מוכרים של מזון ושתייה.

הקפה זוכה למקום של כבוד בין כל סוגי המטעמים הקולינריים וסוגי השתייה לאור העובדה שהוא אהוב מאד על רוב האוכלוסייה ובמקרים רבים הכנת כוס קפה בבית או מחוצה לו היא סוג של טקס בעל משמעות רבה לאוהבי הקפה. יהיה קשה מאד לשכנע אוהבי קפה לנסות טעמים חדשים או סוגים אחרים של פולי קפה, הם יעדיפו להיצמד למוכר ולאהוב עליהם.

כל אדם שותה את הקפה שלו בדרך ובמרקם האהובים עליו, מעט או הרבה אבקת קפה, חלב חם או קר, רק בכוס זכוכית או בכוס קרמית ועוד אין ספור מנהגים הקשורים לאופן שתיית הקפה כדי שההנאה תהיה לא פחות ממושלמת.

גם כשמישהו אחר מכין לאורח קפה, הוא מקבל מהמזמין הוראות הכנה מדויקות ואם ההכנה לא תאמה את ההנחיות קיימת סבירות גבוהה שהוא לא ישתה את כוס הקפה, כי הטעם אינו בול על פי אהבתו.

חדשנות בעולם הקפה

חברת מרקטינג יו משתמשת בפטנט ייחודי המיושם בטכנולוגיה פורצת דרך ומעניקה משמעות נוספת לכוס הקפה האהובה כל כך.

בשיטה זו, מכינים כוס קפה במכונת קפה ייעודית המודדת בדיוק את גודלה של הכוס ועל פי מידה זו הכוס מתמלאת במים ומעליהם נשפכת כמות גדולה של קצף. את כוס הקפה מעבירים למדפסת המבצעת הדפסה על קפה באופן ברור ויוצא דופן על כל שכבת הקצף והופכת כוס קפה רגיל לכוס קפה בעלת משמעות רבה הנושאת תמונה, איור או כל גימיק אחר המעלה חיוך על פני המתבוננים בו.

המדפסת כוללת אפשרות להדפיס אין ספור תמונות מתוך קטלוג התמונות או לחילופין מאפשרת להדפיס כל תמונה שבוחרים ומעלים אותה דרך האפליקציה למדפסת ותוך כמה שניות הקצף יוצר הדפסה על קפה ומעביר מסר באופן מושלם.

המחקר והפיתוח פורץ הדרך של חברה ישראלית שהמציאה שיטה ייחודית זו הובילה ליצירת הדפסה על קפה באמצעות מדפסת ריפל. התוצאה דומה מאד להדפסה תלת ממדית. הכיתוב מודפס באמצעות אבקת אספרסו כמו שאתם מכירים בקפסולות הרגילות המוכנות של מכונת האספרסו. 

התוצאות של שתיית קפה משובח

הימצאותו של ההדפס הייחודי על גבי כוס הקפה מעלה ברוב המקרים חיוך מאוזן לאוזן וחוויה חושית שיוצרת חיץ בין השעות העמוסות שכללו פקקי תנועה, עבודה, טיפול בילדים וכו’ לבין זמן האיכות של שתיית הקפה עם הציור הנפלא. השילוב המוצלח מאפשר סוג של שקט נפשי ורגיעה אחרי היום העמוס.

ההדפס היפהפה הוא למעשה העברת מסר בין בני זוג או חברים שמניח בצד את כל מה שהיה עד עתה ופותח חשיבה חדשה וראיה אחרת של העולם. השיחה שהייתה לפני כוס הקפה נעלמת ושיחה חדשה ועניינית בכוון חדש לחלוטין נפתחת.

הפעולה הטבעית לאחר החוויה האישית שנוצרה מהדפסה על קפה היא להראות זאת לכל העולם ולשתף את החברים הרבים בתמונה יוצאת הדופן. היום בעידן הסמארטפון אין קל מזה, מצלמים, מעלים מיד לרשתות החברתיות וגלי האהדה פורצים באופן מידי ומציפים את כל הרשת.

כך הופכת החוויה האישית של הדפסה על קפה לחוויה פורצת גבולות בהיקפים גדולים המעלה חיוך רחב גם על פניהם של החברים ובני המשפחה הרבים.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *