הדפסה על קפה | מרקטינג יו

קפה עם הדפסה הוא גימיק חדש ומוצלח ביותר הצובר תאוצה רבה במקומות רבים.

לשבת בבית קפה או בכנס מקצועי ולקבל כוס קפה עם ציור מדהים מעליו או תמונה איכותית זו הפתעה נפלאה שמשמחת מאד הן את מקבלי כוס הקפה והן את כל החברים היושבים איתם שהגו את הרעיון של התמונה המקורית.

קפה משובח הכולל הדפסה

אין כמו להתחיל עם הבוקר עם כוס קפה מהביל העשוי מפולי קפה משובחים, שכבה נאה של קצף ומעליה תמונה מרהיבה מתוך קטלוג התמונות או לחילופין איור המועבר בדרך פשוטה ביותר דרך האפליקציה ותוך שניות נראה מעל שכבת הקצף.

התמונה הברורה של קפה עם הדפסה המזכיר עבודה מדויקת בתלת ממד קוטף חיוכים רבים על נראות יוצאת דופן של קפה. התמונה המרגשת מועברת תוך שניות לכל העולם באמצעות הרשתות החברתיות ויוצרת תסיסה בכל מקום. הבאז העצום שיוצר הקפה המושלם והתגובות הנפלאות עושות לנו את היום, גורמות לאין ספור חיוכים וברור שהולך להיות יום מוצלח במיוחד.

אפקט הדומינו סוחף ומרתק את כל מי שנמצא בסביבה, כולם מבקשים לראות את התמונות המופיעות בכוסות הקפה של הנוכחים ובסבב הזה כולם מרגישים סיפוק עצמי עצום וגלי הצחוק נשמעים מכל עבר. הקפה היוצא דופן יצר חיבור נפלא בין כל החברים או בני המשפחה וסיפק קרן אור בין כל המטלות היום יומיות המכבידות על כולם.

הטכנולוגיה החדשנית של קפה עם הדפסה

קיבלנו אישור להשתמש בפטנט הישראלי שהוא חוצה גבולות ומככב הן בישראל והן בעולם כולו. השיטה מבוססת על הכנת כוס קפה במכונת הקפה בריסטה האיכותית ולאחר מכן העברת כוס הקפה למדפסת הריפל הממוקמת לצידה כדי להוסיף בחלק העליון הדפסה מדהימה העשויה מחומרים טבעיים כך שאינה פוגעת בטעמו המשובח של הקפה.

אוהבי הקפה הרבים נהנים מהכנת קפה במכונה הייחודית ובמדפסת החדשנית. כך יוצרים קפה עם הדפסה הכוללת דמות מרגשת, ציור בעל משמעות, ברכה מיוחדת, כיתוב פורץ דרך או תמונה של תינוק, חבר, בעל חיים וכל גורם אחר שיעלה חיוך על פני מקבל כוס הקפה. זוהי יופי של שיטה להעברת מסר ומתן תשומת לב לכל מי שדמותו יקרה לנו.

השימוש במכונות הקפה

מכונות הקפה הללו מתאימות לרשתות של בתי קפה, בתי קפה עצמאיים, מסעדות, בתי מלון, חברות תעופה, מתחמי אירועים וכל גוף מסחרי המעוניין לצאת מהקופסה וליצור גימיקים ייחודיים.

חברת התעופה לופטהנזה תפנק את הטסים עמה ברחבי העולם בכוסות קפה יפהפיות עם מסר וחברות נוספות הולכות בעקבותיה וגם הן יירתמו למסע חוצה היבשות של קפה עם הדפסה.

אירועים עסקיים

באירועים עסקיים רבים אפשר לראות כי בנוסף לחשיבה על קולינריה משובחת מצטרפת גם החשיבה על קפה איכותי שיעלה אין ספור חיוכים על פני המוזמנים וישבור במידת מה את הקרח הקיים בתחילת האירוע. הציורים הללו והשיתוף בין הקולגות ממיס את הקרח, מחמם את האווירה ויוצר דרך נפלאה לפתיחת האירוע המושקע.

הקהל מגיע שוב ושוב לעמדת הקפה כדי להתנסות בהתזת קפה עם הדפסה הכוללים תמונה של הילדים או החברים ולגרום לסיפוק עצמי רב.

יצירת חוויה מעצימה

החיים שלנו בנויים מאין ספור חוויות שיוצרות יחד מעטפת של חיים מאושרים. ההפתעה המגיעה על כוס הקפה מצטרפת לחוויות החושיות שלנו ומוסיפה הרבה מאד צבע ושמחת חיים הן מכוס הקפה שלנו והן מכוסות הקפה הייחודיות הנראות אצל הקרובים לנו.

הקפה תופס מקום חשוב באורח החיים של רבים מאתנו והוספת הטוויסט הכולל הדפסה משעשעת או תמונה של קרובים ואהובים משפרת באופן קיצוני וחיובי את מצב הרוח של כולנו.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *