הדפסה על קפה או במילים אחרות LATE ART

הדפסה על קפה או במילים אחרות LATE ART | מרקטינג יו

הטכנולוגיה התלת ממדית, שינתה לאחרונה את האופן אשר אנו מסתכלים על הדפסה. היום תוכלו למצוא הדפסות שונות שהפכו לגימיקים המדוברים ביותר כמו למשל הדפסה על קפה שהופכת את חווית הקפה למיוחד ושונה באמת. ישנם רבים אשר מעוניינים להעביר מסרים באופן מקורי ומיוחד ואחת ההזדמנויות היא, באמצעות העברת המסרים השונים בכוס הקפה של הבן, בת הזוג, חברים שחוגגים ימי הולדת, או גימיק שיווקי בכנסים, כאשר שם המותג או הלוגו של החברה אשר עורכת את הכנס, יתנוסס בתוך הקצף של הקפה ויגרום להפתעה נעימה בקרב המוזמנים.

תוכלו למעשה להדפיס כל דבר הנמצא כקובץ או תמונה בטלפון הנייד האישי שלכם, לשלוח את התמונה או התוכן למדפסת והיא מיד תדפיס לכם אותו בתוך כוס הקפה. יש טוענים שזה עניין של זמן קצר, עד שהגימיק כמו הדפסה על קפה ייראה בכל קפה שכונתי. אחת הדרכים המקוריות להציע נישואין הוא לצאת לדייט עם בת הזוג ולרשום לה בכוס הקפה באמצעות טכנולוגיה ייחודית זו את צמד המילים: “התינשאי לי..” כאמור תוכלו לרשום כל מסר או ברכה, אם אישי או אם שיווקי באמצעות הדפסה בכוס הקפה בקפיטריות השונות שבהן ניתן למצוא את הטרנד החדש. 

אף אחד לא יישאר אדיש לתוכן או בתמונה המוגשים לו בתוך כוס הקפה

אם אתם בעלי עסק שתמיד אוהבים לחדש ולהתעדכן בכל הקשור אל שיווק שלכם, כדאי כי תתעניינו לגבי הדפסה על קפה היות ואף לקוח, אינו יכול לפספס את הפרסום או הברכה שתקדישו לו. למשל, גימיק זה, יוכל להתבצע בעת פגישה עסקית שיכולה להסתיים בהצלחה כאשר הגימיק בקפה יעשה את העבודה.. תוכלו לומר לבריסטה באירוע, או בבית קפה שאתם יושבים לאכול צהריים עסקית עם הלקוחות או אם בכנסים שתערכו, לבחור מהגלריה העשירה שנמצאת בזיכרון של מכונת הקפה.

כאשר כוס הקפה הופך לחוויה שונה..

 

אנשים בישראל יודעים להעריך קפה טוב וכמעט בכל בית ובמיוחד ברוב המשרדים, תמצאו מכונות אספרסו איכותיות עם קפסולות של קפה מהאיכות הטובה ביותר. כל כוס קפה שלכם,תהפוך לחוויית מדיה חברתית, כאשר מדובר על מסר שבתי העסק מעוניינים להעביר ללקוחות או לבעלי עסקים שהם איתם במגעים עסקיים. אמנם אנשים פרטיים התלהבו מהגימיק שהופך כל קפה טוב ואיכותי לחוויה ייחודית באמצעות מסרים, תמונות או תוכן הנמצא בקפה, אך תחום זה, של הדפסה על קפה, נפוץ בקרב חברות רבות שמעוניינות לשווק את עצמן בצורה מקורית יותר.

כנסים אירועים – כך תפתיעו את המוזמנים

אם אתם מתכננים כנס של השקת מוצר או שירות בקרוב, כדאי כי תחשבו על גימיק שיווקי כמו הדפסה על קפה של המוצר, לוגו החברה או השירות החדש שלכם. זוהי דרך מיוחדת במינה עבור לקוחות ואנשי עסקים שמוזמנים לכנס שלכם להתפעל מהשינוי המרענן בתחום השיווק. חברת MARKETING U, תספק עבורכם שירות זה המכיל שתייה וכיבוד לכנסים, תוך הקפדה על שירות. לחבר קפה מעולה, מיצים טריים, שייקים ואפילו בר בי קיו. כחלק מהתפיסה העסקית של החברה, החדשנות היא אחת התכונות שחברה ניחנה בהן ולכן היא מאפשרת שיווק באמצעות תוכן או תמונות בספל הקפה. לבטח גימיק זה, יעניק לכם תשומת לב במאת האחוזים מה שיגרום לחברתכם להתפרסם יותר באמצעות שיווק טרנדי וייחודי זה.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *