הדפסה על קפה

הדפסה על קפה | מרקטינג יו

תארו לכם שאתם מזמינים כוס קפה בבית קפה והוא מגיע אליכם עם הדפסה על קפה מגניבה, נכון שזה יעשה לכם משהו? התמונה המעניינת, החדשנות. זוהי למעשה דרך לפרסם מותג, להגיד למישהו קרוב כמה הוא חשוב לנו. ניתן לשלוח לחבר כוס קפה עם בדיחה כאשר מחווה זו פשוט “תעשה לו את היום”.. ניתן להוריד אפליקציה  לנייד שלכם לבחור עיצוב או להעלות אפילו עיצוב משלכם.  אומרים שלא יאחר היום אשר בכל בתי הקפה בישראל, תהיינה מכונות שיבצעו את ההדפסות השונות על קפה.

אם חשבתם לרגע שקיימים חומרים שעשויים להזיק לבריאות כאשר אתם מבצעים הדפסה על קפה, אז אין חשש, היות ומדובר על חומרי גלם טבעיים לגמרי שהם בעצם אבקת אספרסו. בנוסף לזה אם חשבתם שזה יהרוס את הטעם של הקפה כמו שפעם וגם היום עושים עם תבניות שמעליהם מפזרים אבקת נס קפה שעושה את הציור, אז לא, אבקת האספרסו היא ללא טעמים חזקים שמשנים את הטעם בקפה והיא מודפסת בשכבה מאוד עדינה שלא מורגשת.

מהארי פוטר ועד ללוגו של החברה

ישנן אינסוף צורות, תמונות או אפילו לוגו של חברות שתוכלו להדפיס בתוך כוסות הקפה. למשל בכנסים או אירועים עסקיים של השקת מותגים או מוצרים מסוימים, ההפתעה הנעימה תהיה, כאשר בסוף הכנס, המוזמנים יופתעו כי מגיעה אליהם כוס קפה עם לוגו החברה שמציגה בכנס. דבר זה, מראה על חדשנות ומקוריות מצד החברה שבאמצעות הדפסה על קפה תגרום למוזמנים לכנס להסתכל על החברה בעין יותר רצינית לאור ההשקעה והחידוש המקורי שהיא מציגה בפניהם.

כיצד למעשה מדפיסים בקפה?

כשמגיעים לעמדת הקפה של הבריסטה ניתן לשלוח את התמונה דרך האפליקציה של המדפסת או דרך הוואטצאפ. תוך כדי שליחת התמונה, הבריסטה יכין לכם את הקפה שבחרתם ויקציף את החלב למעלה בכדי שיוכל להדפיס את התמונה על משטח חלק ואחיד, לאחר מכן הכוס תיכנס למדפסת ותעלה להדפסה של התמונה.

קפה עם הדפסה | מרקטינג יו - marketing uהמדפסת לקפה, יכולה להתחבר עם חיבור של USB פשוט, על מנת לגזול את האנרגיה מהמחשב. אם גם אתם מעוניינים להדפיס על קפה, ולהיות מקוריים, פנו אל חברת מרקטינג יו שהיא אחת מהחברות המוכרות בישראל, אשר עוסקת בהגשת כיבוד קל ושתייה חמה וקרה לאירועים כמו כנסים. החברה תמיד דוגלת בחדשנות ומחדשת לקהל לקוחותיה, באמצעות גימיקים מפתיעים. החברה, מציעה תפריטים אשר יתאימו לצרכי כולם ותתרום לאירוע שיהיה מוצלח בעשרות מונים ממה שציפיתם.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *