הדפסה על קפה - השילוב בין קפה לטכנולוגיה

הדפסה על קפה | מרקטינג יו

מי מאתנו אינו אוהב לפקוד את בתי הקפה לעתים רבות בכדי ליהנות מטעם של קפה איכותי ומשובח? לאחרונה בגלל הטרנד של סוגי הקפה הנפלאים שהגיעו לארצנו  והישראלים שהחלו להבין טוב בקפה, אנשים החלו לרכוש מכונות קפה לביתם, אך חלק קטן מהם, נחשף לגימיק חדש – הדפסה על קפה. לפני מספר שנים, המציאו מכונה שהיא למעשה מדפסת תלת ממד, אשר יכולה להדפיס על קפה תמונות, פתגמים שונים ודמויות מעניינות שידברו לאנשים רבים.

מדפסות אלה, אמנם אינן נמצאות בכל בתי הקפה בארץ אך חברות שונות שעוסקות בקייטרינג או כיבוד לכנסים ואירועים, רכשו את המכונה לצרכי פרסום. לדוגמא בכנסים עסקיים, ניתן לבצע הדפסה על קפה בצורת הלוגו של החברה. חדשנות זו, תגרום לסקרנו רבה יותר בקרב הלקוחות. מדובר למעשה על פטנט רשום אשר מאפשר למדפסת לשלב תוכן בזמן אמת ויכול להיות מותאם אישית על פי הצרכים הספציפיים של כל אחד.

שילוב מדהים בין טכנולוגיה לקפה

כידוע לנו, הטכנולוגיה אינה פוסקת מלהפתיע ולכן הגימיק החדש יחסית המאפשר לנו הדפסה על קפה, של כל סוגי הדמויות והתוכן הקצר והמגניב שתוכלו להדפיס עבור לקוחות, חברים ואפילו ברגעי רומנטיקה מיוחדים. תוכלו למסור מסרים ותמונות ברזולוציה גבוהה באמצעות שימוש במדפסת המיוחדת שיודעת להדפיס על הקצף ולהיות הכי מקוריים ומגניבים שיש, היות והדפסה זו על כוסות הקפה לא נראית במקומות רבים. אם תרצו לקבל הסבר איך המדפסת עובדת מעבר לדברים כאן תוכלו להיכנס לעמוד הזה מכאן.

היתרונות בגימיק זה הם רבים לדוגמא:

  • יצירת “באז” בזמן אמת ברשתות החברתיות
  • העברת המסרים הרצויים לכם אם שיווקיים ואם אישיים באמצעות גימיק חדשני זה.
  • המון מקהל לקוחותיכם ייחשפו למסר שלכם ואפילו יצלמו את כוס הקפה שלהם כאשר הלוגו שלכם מודפס עליה.
  • גימיק זה בעת כנסים, יגרום ללקוחות רבים שמסתקרנים להגיע אל הביתן שלכם.

חברה לכיבוד בכנסים עסקיים שלא תפסיק להפתיע אתכם לטובה

אם גם אתם בדרך לעריכת כנס, כדאי כי תדעו שקיימת חברה המספקת את שירותי הכיבוד והשתייה החמה והקרה. חברה זו נקראת מרקטינג יו והיא מחדשת באמצעות טכנולוגיות חדישות, מה שיסייע לכם לפרסום העסק. החברה מאפשרת את הגשת הקפה כאשר על כוסות הקפה קיימת הדפסה על קפה שזהו רעיון גאוני ושיווקי לכל הדעות. החברה כבר קיימת שנים רבות ועורכת כנסים לחברות מוכרות במשק הישראלי.

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *