הדפסת תמונה בקפה הסלפי שלכם יגיע עד שם

הדפסה על קפה | מרקטינג יו

עכשיו, גם אתם תוכלו לקרוא בקפה במובן המלא של המילה. פשוט תנו מבט לכוס הקפה שלכם ותראו את תמונתכם על הקצף, מגניב לא? כל נושא הדפסת תמונה בקפה הפך לפופולארי בשנים האחרונות, כאשר טכנולוגיה זו של מדפסת תלת ממד חדרה גם לתרבות הקפה והגיעה עד לארצנו הקטנטונת.

הטכנולוגיה התלת ממדית, שינתה את הדרך אשר בה אנו מתבוננים על הדפסה וכעת, מגיעה מכונת קפה אשר מצליחה להפוך את הטכנולוגיה למהנה באופן מיוחד ויוצא דופן, כעת חייהם של אוהבי הקפה, ישתנו מן הקצה אל הקצה.

בתי קפה בעולם המדפיסים תמונת סלפי בכוס הקפה שלכם

היום, ישנם בתי קפה אשר מדפיסים את הסלפי שלכם עם בן הזוג, לבד או עם חברים על כוס הקפה שלכם. טרנד זה הפך ללהיט בקרב בתי הקפה בעולם, כך שתוכלו לבצע הדפסת תמונה על קפה גם כאשר אתם יושבים עם חברים בבית הקפה האזורי שבו אתם נוהגים לשבת ולהתענג על תרבות הקפה החדשה שהגיעה לארצות רבות בעולם ומעתה גם בישראל.

המדפסת שמדפיסה תמונה על כוס הקפה שלכם וכל לוגו, דמות או אפילו משפט מצחיק, גרמה לבתי הקפה להביא אליהם יותר לקוחות. החוכמה היא להביא ללקוחות בתי הקפה משהו חדשני כמו הדפסת תמונה על קפה כך שהם ייהנו לא רק מטעמו האיכותי של הקפה, כי אם מתמונה או ציור מיוחד בקפה ומכאן, השמים הם הגבול.

טרנד ההדפסות בקפה כבש גם את העולם העסקי

כשאר חברות רבות עורכות כנסים שונים, הם מעוניינים בגימיקים שיווקיים והגימיק שיהיה מסקרן, הוא הדפסת לוגו של החברה בכוסות הקפה של המוזמנים לכנסים, או לאירועים עסקיים. אחת החברות הבולטות בתחום זה הינה חברת מרקטינג יו, אשר מספקת שירותי כיבוד איכותיים ושתייה חמה וקרה לאורחי האירועים העסקיים. לחברה מכונה המדפיסה את כל מה שתחפצו בכוסות הקפה של האורחים. החברה דוגלת בחדשנות ויודעת כיצד שיווק נכון דווקא בכוון של מוצרי מזון או שתייה, יעשה את העבודה כראוי.

לחברה שנים רבות של ניסיון בתחום זה והיא הייתה מבין החברות הראשונות שהחלה להשתמש עם שיטה זו, כאשר חברות רבות, השתמשו בשירותיה והבחינו כי המוזמנים לכנסים העסקיים שהם ערכו, גילו סקרנות וחדשנות כאשר הם שתו את הקפה עם הלוגו של החברה. תוכלו להדפיס כל דבר גם באירועים פרטיים של החברה כגון ימי גיבוש, סיכום שנה אשר על כוס הקפה תוקדש ברכה מרגשת באופן כה מקורי וחדשני על פועלם של עובדי החברה.

 

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *