לראות בקפה - הדפסת תמונה על קפה

הדפסת תמונה על קפה | מרקטינג יו - marketing u

הטרנד החדש של הדפסת תמונה על קפה באירועים עסקיים הוא בהחלט סוג של גימיק אבל זהו בהחלט משהו מיוחד שניתן לגוון וליצור איתו הכול. למשל תמונה, משפט מצחיק, פתגם רומנטי ועוד. החיבה העזה של הישראלים לתמונות סלפי ולקפה טוב שילבה את שתי האהבות הללו יחד ויצרה כוס קפה מדהים, אשר ניתן ליהנות ממנו מעבר לאהבה לקפה. ישנם מעט מקומות בערים הגדולות כמו בתי קפה שיכולים להכין לכם כוס קפה שעל הקצף של הקפה ההפוך או הקפוצ’ינו ישנה תמונה שלכם או של בני הזוג מצולמים.

בטח שואלים את עצמכם איך זה בדיוק עובד? אז יש צורך להתחבר לאפליקציה הנקראת RIPPLE להזין אליה תמונה שתהיו מעוניינים בה בכוס הקפה שלכם ומומלץ כי תהיה זו תמונה ברזולוציה גבוהה עם צבעים מנוגדים שתשתקף היטב על כוס הקפה שלכם. תוכלו אף להדפיס משפט. יש להכין קפה עם חלב מוקצף והדגש יהיה על הקצפה חלקה והשטח של הדפסת תמונה על קפה יהיה חייב להיות נקי.

הדפסה על קפה רק עם חלב מוקצף או חלב סויה

העמדה של הדפסת תמונה על קפה חייבת להיות על חלב מוקצף או חלב סויה מוקצף למי שנמנע מחלב פרה. את הכוס מעבירים למדפסת בוחרים את העיצוב ולחיצה על כפתור המסך של המדפסת, תאפשר כוס קפה עם הדפסה של התמונה שבחרתם. מיותר לציין, כי חייבת להיות בעמדה נקודת אינטרנט אם אלחוטי או אם קווי. אם אין לכם נקודת אינטרנט, תוכלו לפתור זאת ע”י נקודה חמה במכשיר הטלפון. אם אתם מתכננים אירוע עסקי או כנס של השקת מוצר, תוכלו בהחלט להדפיס את תמונת הלוגו של העסק שלכם.

תוכנות באמצעות WIFI המאפשרות לשלוח תמונות מהטלפון הנייד או המחשב

היום, כבר קיימת תוכנה חדשה, אשר מאפשרת לכם לשלוח תמונות באמצעות WIFI אם מהטלפון החכם שלכם או מהטאבלט. תוכלו לשנות את בהירות התמונה על פי רצונכם. העלות היא נמוכה למרות שהגימיק הזה הוא יחסית חדש. חברות שונות העוסקות בהגשת כיבוד קל ומשקאות קרים או חמים, מציעות שירות זה, אך עדיין ישנן מעט חברות מסוג זה שיש להן את מכונת ההדפסה על קפה.

אחת מהחברות הללו שהיא בעלת שם ומוניטין ודוגלת בחדשנות שיווקית למטרות כנסים ואירועים עסקיים, הינה חברת MARKETING U ניתן לשלוח לחברה את הלוגו של החברה והיא תדאג כי הלוגו יהיה על הקפה של המוזמנים, מה שיגרום להם להישאר פעורי פה ולחוות אירוע שיש בו בהחלט גימיק שיווקי ומיוחד שיצור באזז סביב האירוע.

 

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו מחייכים מסביב לעולם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *