הדפסה על קפה

Ripple Coffee Bar

מדפסת הריפל

היא פלטפורמה שיווקית שמאפשרת פתרון יצירתי וייחודי להגברת מעורבות לקוחות הקצה ע”י יצירת חוויה חיובית בשילוב מוצר שאוהבים – כוס קפה.

המדפסת הייחודית (המדפסת האורגינאלית להדפסת תמונות על קפה. פטנט רשום) מאפשרת שילוב תוכן בזמן אמת ומותאם אישית או שילוב תוכן רלוונטי שמוכן מראש ומותאם לאירוע, לכל סוג של אירוע, ע”י טכנולוגיה אינטראקטיבית שיוצרת מעורבות של הלקוחות ומשאירה אותם עם רגעים בלתי נשכחים.

הדפסה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
השאירו לנו פרטים, כבר חוזרים אליכם!
הדפסת תמונה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
מה תקבלו מחוויית הRIPPLE ?
  • חוויה אישית וייחודית עבור הלקוחות שלכם
  • יצירת “באז” בזמן אמת ברשתות החברתיות
  • העברת מסרים שיווקיים באמצעות מדיום חדשני
  • 100% מהלקוחות יחשפו למסר שלכם וחלקם הגדול אף יצלמו אותו
  • הגדלת מספר המגיעים לביתן / כנס שלכם
החברות שבחרו בנו לגרום להם לחייך
איך זה עובד?

RIPPLE COFFE BAR היא עמדה שמשלבת קפה איכותי והדפסה.ההדפסה יכולה להתבצע רק על קצף הקפה ולכן אפשרית על קפה עם חלב מוקצף או סויה.תחילה יש להכין את כוס הקפה באופן הרגיל תוך דגש על הקצפה חלקה ומזיגה שמאפשרת שטח פנים חלק ונקי יחסית לטובת ההדפסה.

לאחר מכן מעבירים את כוס הקפה למדפסת, בוחרים את העיצוב להדפסה, לחיצה קלה על מסך המגע של המדפסת ויש לנו כוס קפה עם הדפסה על הקצף. מה שנשאר זה לחלוק עם העולם...

קפה עם הדפסה | מרקטינג יו - marketing u
דרישות המערכת

כאמור הדרישה הבסיסית היא בר קפה*. מכונות הקפה שלנו מותאמות לחיבור לשקע ישראלי רגיל.מבני הבר שלנו מעוצבים ומותאמים למכונות הקפה ולמדפסות.

*יש אפשרות לעבוד עם בר שכבר קיים במקום האירוע בתנאי שיש בריסטה מקצועי שניתן להנחות אותו.

נושא נוסף וחשוב לטובת הפעילות הוא נקודת אינטרנט אלחוטי/קווי. במידה ואין נקודת אינטרנט אנו יכולים לפתור זאת באמצעות ראוטר אלחוטי.תוכן קריאייטיבי – ברשותנו מספר רב של ויזואלים שקיימים במערכת ומוכנים להדפסה. מעבר לכך ניתן ומומלץ לייצר תוכן רלוונטי לטובת האירוע עפ"י הנחיות שנעביר.זהו.... מכאן הבריסטות שלנו יודעים מה לעשות.

יצירת קשר | מרקטינג יו
רוצה שנדפיס גם אצלך באירוע?
אנו צריכים ממך כמה פרטים כאן למטה.. ונחזור אליך בהקדם
ממליצים עלינו
הדפסה על קפה

זה לא סוד שאנחנו, הישראלים, “פריקים” של קפה. לאוהבי הקפה שבייננו קשה בלי כוס הקפה של הבוקר או אפילו סתם לוותר על כוס קפה טובה בכל הזדמנות שיש.

כיוון שהקפה הוא טעם נרכש אנחנו רגילים לטעמים המסוימים שלו, מוכנים לנסות אחרים אבל לרוב נחזור לטעם האהוב והמוכר לנו. “חלב רותח….. על בסיס מים…… בלי קצף…… על בסיס סויה”, אין סוף בקשות וכולן רלוונטיות. מה שחשוב שהלקוח יקבל את כוס הקפה כפי שהוא אוהב.

חדשנות בעולם הקפה

תחום הקפה ממשיך להתפתח כל העת והולך לכיוון “פרסונליזציה” של הקפה. כבר כיום אפשר למצוא שיוך של פולי הקפה למטעים ומגדלים ספציפיים, גם אם הם נמצאים בברזיל או באתיופיה.

אנחנו בחברת MARKETING U , שדואגת להיות עדכנית וחדשנית, חיפשנו דרך להתחבר למגמה זו ולהביא ערכים מוספים ללקוחותינו.

מזה כשנתיים אנו משתפים פעולה עם חברת סטארט אפ ישראלית בשם STEAM CC שאחראית על המצאת הפטנט הייחודי של הדפסה על קפה ומיושם בטכנולוגיה פורצת דרך, מדפסות ה RIPPLE באמצעותן ניתן להדפיס כל דבר שרוצים על גבי משטח מוקצף דוגמת הקצף של קפה הפוך באיכות של עד 600dpi . כל כוס קפה עם תמונה יכולה להראות כמו יצירת אומנות.

עמדות הקפה הניידות והאיכותיות שלנו הן מוצר משלים למדפסות ולהיפך.

אז איך זה עובד?

את כוס הקפה האיכותית הבריסטות שלנו מכינים בשיטה המסורתית באמצעות מכונות קפה מקצועיות. מעבר לדגשים הרגילים שיש להביא בחשבון בהכנת כוס קפה איכותית חשוב שתהיה הקצפה חלקה ומזיגה שתשאיר “משטח” הדפסה בהיר יחסית. לאחר הכנסת כוס הקפה היא מועברת למדפסת. בוחרים את הוויז’ואל שרוצים, לחיצה קלה ומתבצעת ההדפסה על הקפה. הדיו שמשמש להדפסה הוא למעשה תמצית של קפה (כשרות בד”צ). זמן הדפסה של כל כוס הוא 11 שניות ולאחריו מקבלים כוס קפה עם תמונה או כל דבר אחר שבחרנו להדפיס על הקפה.

במדפסות שלנו עשרות תמונות וטקסטים שונים שמוכנים להדפסה וזמינים לכל לקוח.

אפשרות נוספת היא הדפסת תמונה על הקפה שמצולמת במקום מכל מכשיר נייד באמצעות אפליקציה ייעודית ישירות למדפסת. בהערכות נכונה אפשר לבצע מאות הדפסות של תמונות על כוסות הקפה בפרק זמן לא ארוך.

למרות שתי האפשרויות הרשומות לעיל, האפשרות המומלצת ביותר להדפסה על קפה היא של מסר ייעודי שמוכן לטובת האירוע.

ההזדמנות לקבל 100% תשומת לב בשילוב חוויה חיובית היא מצרך נדיר ששווה למנף אותו לטובתכם, הלקוחות. הדפסת תמונה על קפה היא דרך ייחודית שתיתן לכם את ההזדמנות הזו.

כשקורה לנו משהו נחמד, במיוחד אם הוא קשור למעגלים מקצועיים או חברתיים אליהם אנו שייכים, אנו רוצים לשתף וזה בדיוק מה שקורה כשיש את המסר הנכון שמגיע בהדפסה על קפה.

זה קורה בכל אירוע…. הטלפונים נשלפים לטובת צילומים והתמונות נשלחות ברשתות החברתיות.

החוויה האישית של הדפסה על קפה פורצת את גבולות האירוע או הכינוס ומגיעה עם המסרים שלכם  לקולגות, לחברים ולמשפחות. אם אתם רוצים לדבר איתנו ולקבל עוד פרטים צרו איתנו קשר ואנו נעזור לכם לתכנן את האירוע הכי מגניב שיש.