הדפסת תמונה על קפה

Ripple Coffee Bar

אם אתם אוהבים את תרבות הקפה, לבטח שמעתם על החידושים שעבר ענף הקפה בשנים האחרונות. היום, שתיית הקפה הפכה לחוויה מיוחדת ואפילו ניתן להעביר באמצעות הקפה מסר שיווקי. נראה לכם מוזר? אבל זה מש לא, הודות לפרי פיתוח ישראלי אשר כבש את כל העולם. מדובר על מדפסת לקפה שיכולה לבצע הדפסת תמונה על קפה, מה שישנה לחלוטין את החוויה של שתיית הקפה ויגרום לה להיות כייפית ומהנה יותר. פיתוח זה, החל בשנת 2014, זכה להצלחה רבה והיום, ניתן לראות את המדפסת המופלאה הזאת בכל העולם, כאשר במיוחד היא נראית בבתי קפה, בתי מלון, כנסים יוקרתיים וכדומה.

אם שאלתם את עצמכם וזה לגמרי טבעי, כיצד פועלת המדפסת ואיך ניתן לבצע הדפסת תמונה על קפה, עליכם לדעת, כי מדובר על טכנולוגית הזרקת דיו עם אותה הטכניקה של מדפסת תלת מימד, מה שיוצר תמונה ברזולוציה גבוהה על קצף החלב. למעשה הדיו של המדפסת, הינו תמצית הקפה שתוך מספר שניות, הופכת את הקפה למסר, כגון תוכן או תמונה. אנשים אוהבים להשתעשע ביצירות אמנות בכוס הקפה שלהם, או בגימיקים למיניהם. חברות רבות תפסו טרמפ על ההמצאה הגאונית הזאת והחלו לשווק באמצעותה מסרים שונים בכוסות הקפה של המוזמנים שהגיעו לכנסים יוקרתיים, השקת מוצר או שירות ועוד.

כל כוס קפה – חוויית מדיה חברתית

 לבטח אנשי ההייטק ואנשי הפרסום, יאהבו את הרעיון של הדפסת תמונה על קפה.. המדפסת למעשה מחוברת לאינטרנט וניתן להעביר כל תמונה או מסר שתרצו באמצעות הטלפון החכם שלכם באמצעות אפליקציה הנקראת “ריפל” שהיא על שם אותה החברה (Ripples) שהמציאה והשיקה את המדפסות המיוחדות אשר מדפיסות על קצף הקפה. מדפסת כזאת לקפה, עשויה להכיל מאות עיצובים מוכנים מראש ואתם תוכלו גם לשלוח מהאפליקציה בטלפון החכם שלכם את הלוגו, העיצוב או התמונה שבה אתם מעוניינים שתהיה בכוס הקפה. כדאי שגם אתם תחדשו ללקוחות שלכם ותפתיעו אותם בקפה עם מסר שיווקי.

מדפסת לקפה – אין דבר יותר מדליק מזה!

כיום, אין הרבה בתי קפה, אשר ניתן למצוא בהם, מדפסת לקפה שתבצע הדפסת תמונה על קפה או כל תוכן שהוא. מדובר על שירות שניתן בענף בתי המלון, כנסים ואירועים יוקרתיים. זה רק עניין של זמן קצר עד שהמדפסות הללו, תתחלנה לככב ברשתות הגדולות של בתי הקפה בארץ. חוויית הקפה משתדרגת בעשרות מונים, במיוחד לאלה האוהבים גימיקים וכן, לחברות שמעוניינות להעביר מסר שיווקי, כן גם באמצעות שתיית כוס הקפה.

אם אתם חושבים על ארגון כנס עסקי להשקת מוצר או שירות וגם אתם מעוניינים בגימיק של הדפסה על קפה, כדאי לפנות אל המומחים בתחום. חברת  MARKETING U, הינה חברה ידועה העוסקת בהגשת כיבוד קל ושתייה חמה וקרה לבאי כנס או אירועים עסקיים. לחברה קיימת מכונה  להדפסה בקפה, מה שישדרג לכם המון את האירוע וישאיר את האורחים שלכם עם פה פעור. לחברה תפריטים שיתאימו לצרכי הלקוחות והיא דוגלת בחדשנות שתמיד תתרום לאירוע העסקי או לכנס להפוך לשיחת העיר. הטכנולוגיה הייחודית והגימיקים החדשים, יופיעו לראשונה תמיד בחברה זו, אשר רואה כנר לרגליה את החדשנות והטכנולוגיה.

מדפסת הריפל

היא פלטפורמה שיווקית שמאפשרת פתרון יצירתי וייחודי להגברת מעורבות לקוחות הקצה ע”י יצירת חוויה חיובית בשילוב מוצר שאוהבים – כוס קפה.

המדפסת הייחודית (המדפסת האורגינאלית להדפסת תמונות על קפה. פטנט רשום) מאפשרת שילוב תוכן בזמן אמת ומותאם אישית או שילוב תוכן רלוונטי שמוכן מראש ומותאם לאירוע, לכל סוג של אירוע, ע”י טכנולוגיה אינטראקטיבית שיוצרת מעורבות של הלקוחות ומשאירה אותם עם רגעים בלתי נשכחים.

הדפסה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
רוצה להזמין אותנו לכנס שלך?
רק כמה פרטים ברשותך ומיד נחזור אליך
הדפסת תמונה על קפה | מרקטינג יו - marketing u
מה תקבלו מחוויית ה RIPPLE ?
  • חוויה אישית וייחודית עבור הלקוחות שלכם
  • יצירת “באז” בזמן אמת ברשתות החברתיות
  • העברת מסרים שיווקיים באמצעות מדיום חדשני
  • 100% מהלקוחות יחשפו למסר שלכם וחלקם הגדול אף יצלמו אותו
  • הגדלת מספר המגיעים לביתן / כנס שלכם
החברות שבחרו בנו לגרום להם לחייך
איך זה עובד?
RIPPLE COFFE BAR היא עמדה שמשלבת קפה איכותי והדפסה.ההדפסה יכולה להתבצע רק על קצף הקפה ולכן אפשרית על קפה עם חלב מוקצף או סויה.תחילה יש להכין את כוס הקפה באופן הרגיל תוך דגש על הקצפה חלקה ומזיגה שמאפשרת שטח פנים חלק ונקי יחסית לטובת ההדפסה.

לאחר מכן מעבירים את כוס הקפה למדפסת, בוחרים את העיצוב להדפסה, לחיצה קלה על מסך המגע של המדפסת ויש לנו כוס קפה עם הדפסה על הקצף. מה שנשאר זה לחלוק עם העולם...
קפה עם הדפסה | מרקטינג יו - marketing u
דרישות המערכת
כאמור הדרישה הבסיסית היא בר קפה*. מכונות הקפה שלנו מותאמות לחיבור לשקע ישראלי רגיל.מבני הבר שלנו מעוצבים ומותאמים למכונות הקפה ולמדפסות.

*יש אפשרות לעבוד עם בר שכבר קיים במקום האירוע בתנאי שיש בריסטה מקצועי שניתן להנחות אותו.

נושא נוסף וחשוב לטובת הפעילות הוא נקודת אינטרנט אלחוטי/קווי. במידה ואין נקודת אינטרנט אנו יכולים לפתור זאת באמצעות ראוטר אלחוטי.תוכן קריאייטיבי – ברשותנו מספר רב של ויזואלים שקיימים במערכת ומוכנים להדפסה. מעבר לכך ניתן ומומלץ לייצר תוכן רלוונטי לטובת האירוע עפ"י הנחיות שנעביר.זהו.... מכאן הבריסטות שלנו יודעים מה לעשות.
יצירת קשר | מרקטינג יו
רוצה שנדפיס את החוויה שלנו גם אצלך באירוע?
אנו צריכים ממך כמה פרטים כאן למטה.. ונחזור אליך בהקדם
ממליצים עלינו